CR-V Hybrid Promocje

CR-V Hybrid — Wszystkie oferty

Honda CR-V

HONDA CR-V HYBRID RABAT DO 5000 ZŁ*

Rabat gotówkowy 5 000 PLN dotyczy wszystkich wersji wyposażenia samochodów z 2020 roku produkcji z układem hybrydowym 2,0 i MMD. Szczegóły na temat oferty udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Honda CR-V

HONDA CR-V HYBRID RABAT DO 9000 ZŁ*

*Rabat do 9000 PLN dotyczy wszystkich wersji wyposażenia samochodów z 2019 roku produkcji z układem hybrydowym 2,0 i-MMD i obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania.

Promocja

CRV Hybrid już od 2 541 zl brutto miesięcznie*. 0% wpłaty własnej. 3 pierwsze raty 1 zł każda.

Honda Twój Nowy Samochód oraz Honda AutoPRO to finansowanie z niską ratą miesięczną w oparciu o wysoki wykup na końcu umowy wraz z obsługą techniczną pojazdu i likwidacją szkód komunikacyjnych. Okres leasingu wynosi od 2 do 5 lat. Minimalna wpłata własna od 0%. Wysokość przykładowej raty jest wartością ustaloną w oparciu o parametry: finansowanie na zmiennej stopie, okres finansowania 36 miesięcy, wersja samochodu CR-V HYBRID Comfort 2WD, rok modelowy 19/20, rok produkcji 2019, cena samochodu 141.900 PLN brutto, wpłata: 0%, indywidualnie określona wartość wykupu oraz maksymalny roczny przebieg 10 000 km, rata miesięczna 2.541 PLN brutto. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia z wnioskodawcą(mi) umowy na warunkach w nim określonych a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej, w rozumieniu art. 389§1 k.c.

Honda CR-V

PAKIET AERO Z RABATEM DO 50%

Pakiet wyposażenia Aero dla modelu CR-V z rabatem do 50%. Promocja ważna do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Oferta obowiązuje przy zamówieniu w ramach opcji montowanych fabrycznie.

Honda CR-V

PAKIET STYLE Z RABATEM DO 50%

Pakiet wyposażenia Style dla modelu CR-V (wszystkie wersje silnikowe i wyposażenia) z rabatem do -50%. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Oferta obowiązuje przy zamówieniu w ramach opcji montowanych fabrycznie.