Promocje

Najnowsze promocje

Zaprojektowane dla Ciebie.

Honda Civic e:HEV

Nowa Honda Civic e:HEV już od 1 199 zł netto / mc w leasingu 3 Opcji dla Przedsiębiorców przy warunkach: wpłata własna 25%, okres finansowania 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 20 tys. km

Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 1199 netto i została ustalona w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR z dnia 15.06.2022r, przy czym w przypadku zmiany stawki referencyjnej wysokość raty miesięcznej może ulec zmianie; rata miesięczna reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi: leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 48 m-cy, cena samochodu Honda Civic e:HEV 2,0 i-MMD Elegance 113 739,84 PLN netto, czynsz inicjalny: 25%, wartość rezydualna: 49%. Roczny limit kilometrów wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do 7.10.2022 r., do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

Honda Civic e:HEV

Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1 % wartości samochodu

Oferta przedsprzedażowa obowiązuje od 1 lipca 2022 r. do wyczerpania zapasów samochodów z 2022 roku produkcji lub do odwołania. Więcej szczegółów udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Honda Civic e:HEV

Pakiet Sport z rabatem -50%

Pakiet Sport dostępny jest z rabatem -50% od ceny cennikowej. Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zamówienia pakietu w ramach tzw. Euro Opcji, czyli wyposażenia dodatkowego montowanego fabrycznie, przed dostarczeniem samochodu do Dealera. Więcej informacji o ofercie udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Honda HR-V e:HEV

Nowa Honda HR-V e:HEV już od 1 459 zł brutto / mc w najmie długoterminowym dla klienta prywatnego (Twój Nowy Samochód) przy warunkach: wpłata własna 15%, okres finansowania 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 15 tys. km

Do najmu dla klienta prywatnego (Twój Nowy Samochód): Oficjalnym partnerem marki Honda jest Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-202 Wrocław) przy ul. Legnickiej 48 bud. C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Honda Twój Nowy Samochód to finansowanie pojazdu wraz z obsługą techniczną i usługą likwidacji szkód komunikacyjnych. Przykładowa rata miesięczna 1 459 zł brutto została ustalona w oparciu o następujące parametry: finansowanie na zmiennej stopie procentowej, okres finansowania 48 m-cy, wersja samochodu HR-V e:HEV 1,5 i-MMD e-CVT Elegance, cena samochodu 134 000 zł brutto, wpłata własna 15% oraz maksymalny roczny przebieg 10.000 km. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta i zostaną uregulowane w umowie. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.

Honda HR-V e:HEV

Nowa Honda HR-V e:HEV Elegance już od 1 207 zł netto / mc w najmie długoterminowym dla firm (Honda AutoPRO) przy warunkach: wpłata własna 15%, okres finansowania 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 10 tys. km

Do najmu dla firmy (Honda AutoPRO): Oficjalnym partnerem marki Honda jest Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-202 Wrocław) przy ul. Legnickiej 48 bud. C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Honda AutoPRO to finansowanie pojazdu wraz z obsługą techniczną i usługą likwidacji szkód komunikacyjnych. Przykładowa rata miesięczna 1 207 zł netto została ustalona w oparciu o następujące parametry: finansowanie na zmiennej stopie procentowej, okres finansowania 48 m-cy, wersja samochodu HR-V e:HEV 1,5 i-MMD e-CVT Elegance, cena samochodu 108 943,09 zł netto, wpłata własna 15% oraz maksymalny roczny przebieg 15.000 km. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta i zostaną uregulowane w umowie. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.

Nowa w pełni hybrydowa Honda HR-V e:HEV już w salonach